مارا بیشتر بشناسید

کلینیک ساختمانی الوا

الوا وود طراح و مجری دکوراسیون داخلی می باشد. ما در الوا وود در تلاش هستیم تا به بهترین شیوه، خدمات خود را ارائه دهیم. شناخت مواد و متریال، آگاهی از فرهنگ ایرانی، آگاهی از به روز ترین رویکردهای طراحی و دانش طراحی داخلی، از اصول ما در انجام پروژه بوده و برای ما ارزشمند می باشد. الوا وود از سال 1380 فعالیت خود را شروع کرد و در سال 1393 نام الوا را برگزید که این نام به معنی صمغ تلخ می باشد. ما در الوا وود با طراحی و ساخت سفارشی از فضای مورد، نیاز کاربر را برآورده می کنیم. در ادامه شمارا با فرایند پروژه آشنا خواهیم کرد.​

تیم الواوود

          آقای مهندس ناصر فاتحی سرپرست مجموعه الواوود می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی بوده و عضو اصلی تیم طراحی الوا نیز هستند. در تیم اجرایی همواره نظارت مهندسین اجرایی مجموعه الوا همراه پروژه های مختلف بوده تا با بهترین اجرا در خدمت مشتریان گرامی باشیم.

          الوا وود همراه شما عزیزان می باشد

فرایند انجام پروژه​

چگونگی انجام پروژه در الوا وود

مشتریانی که نیازمند خدمات الوا وود هستند ابتدا با طرح نیاز به صورت تماس تلفنی با مشاور طراح الوا “مهندس فاتحی” نیاز خود را مطرح خواهند کرد. بعد از رلوه و اندازگیری فضا و بازدید و بررسی نیاز کاربری قیمت پیشنهادی ارائه می گردد. در صورت تائید کارفرما، طراحی صورت گرفته و در صورت نیاز، طراحی مورد اصلاحات قرار می گیرد و با پذیرش کارفرما مدل سه بعدی انجام می شود. در این مرحله قیمت حقیقی محاسبه شده و قرار داد پروژه نزد کارفرما ارائه می گردد. با توجه به گستردگی پروژه زمان معین در قرار داد ذکر شده و با اولین پرداخت کارفرما و  تائید  آن، الوا وود پروژه  را  آغاز می نماید.  فرایند تولید در کنار تهیه اکسسوری سفارشی کارفرما شروع شده و در تاریخ معین برای ارائه و یا نصب، به محل پروژه ارسال می شود. در زمان نصب از حضور دیگر پیمانکاران جلوگیری شده و با بالاترین دقت پروسه نصب انجام می شود. در تمامی مراحل مهندسین الوا در کنار شما خواهند بود.

مهمترین هدف ما در الوا وود اطمینان مشتریان ماست.